Gruaja nga Laçi rrëfen hallin: Nga ajo që më bëri burri më ra të fikët për 4 minuta rresht

Mendonte se kishte familjen ideale, derisa zbuloi tradhëtinë e bashkëshortit dhe tani ndjehet e shkatërruar. Kjo është Historia e rrëfyer e trishtë e një të reje. “Burrat janë tradhëtarë! Nuk ka pikë dyshimi për këtë. Dikush më shumë e një tjetër më pak, por në një fazë të jetës ata …

Lexo më tepër »

Vetëm 1 në 100 njerëz e gjen imazhin e dytë në këtë foto, a je ti një nga ata?

Testet e inteligjencës janë ata që nxjerrin në pah zgjuarsinë e njerëzve. Shumica prej tyre përfshijnë gjetjen e formulave të caktuara apo datave historike. Por testi që ka qarkulluar së fundmi në internet kërkon vetëm të përqendroheni në një foto dhe të gjeni çfarë fshihet brenda saj. Iluzionet optike dhe …

Lexo më tepër »

XHENSILA nuse për shtëpi, këngëtarja rrëfen për jetën pas martesës me BESIN

Martesa e Besit dhe Xhensilës ishte një nga dasmat më të bujshme të këtij viti. E pas martesës, Xhensilës i janë shtuar përgjegjësitë në shtëpi e këtij ndryshimi duket se ajo i është përshtatur shumë mirë. Në një intervistë për “Mirage”, Xhensila është shprehur se gjatë kësaj periudhe ka filluar …

Lexo më tepër »