Aktualitete

Mjekja e Adeles befason me deklaratën: Pallavra, Adela nuk vdiq nga epilepsia! Atë nuk e lanë të…

Policia e Tiranës ka njoftuar ditën e djeshme se gazetarja Alela Xhamani vuante nga sëmundja e epilepsisë. Mbi këtë reagim të policisë ka reaguar ashpër mjekja QSUT, Teuta Kamberi Alizoti, e cila hedh poshtë në mënyrë kategorike se vdekja e Adelës ka ardhur nga epilepsia. “Pallavrat e mediave..ka qene epileptike..?! …

Lexo më tepër »

“Ç’bëre baba, i vrave për një mur?!”, ulërimat e djalit para se autori i vrasjes së dyfishtë në Gjirokastër të qëllonte veten (Foto)

Një ditë pas ngjarjes së rëndë që tronditi qytetin e Gjirokastrës mëngjesin e së mërkurës, detaje të reja kanë dalë në dritë. Autori i vrasjes së dyfishtë, Apostol Kosta ka shfaqur ngarkesë të fortë psikologjike pasi ekzekutoi dy kushërinjtë e tij, burrë e grua. Nën presionin dhe të bërtiturat e …

Lexo më tepër »