Argëtim

Ngre fustanin e i nxjerr të gjitha në shesh, videoja e gazetares po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Prezantuesja e një televizioni rumun ka shokuar shikuesit, kur zbuloi më shumë se që duhej derisa lëvizte fustanin nga frika se i është futur një merimangë. Illinca Vandici ishte në transmetim live kur filloi të kërcejë dhe vrapojë nëpër studio, duke menduar se i është futur në të brendshmet një …

Lexo më tepër »