Jetë dhe Stil

Gruaja nga Laçi rrëfen hallin: Nga ajo që më bëri burri më ra të fikët për 4 minuta rresht

Mendonte se kishte familjen ideale, derisa zbuloi tradhëtinë e bashkëshortit dhe tani ndjehet e shkatërruar. Kjo është Historia e rrëfyer e trishtë e një të reje. “Burrat janë tradhëtarë! Nuk ka pikë dyshimi për këtë. Dikush më shumë e një tjetër më pak, por në një fazë të jetës ata …

Lexo më tepër »

Shenjat që shkojnë më shumë me njëra tjetrën. Ja cilat janë “çiftet e zodiakut”!

Mund të duket diçka qesharake të pyesësh partnerin potencial se çfarë shenje je, por gjithashtu është shumë shokuese se sa të drejtë ka astrologjia në përcaktimin e karakteristikave. Në fakt, disa besojnë se shenjat astrologjike mund të lidhin ose të ndajnë një çift. Më poshtë janë të renditura disa nga …

Lexo më tepër »

Më në fund ajo që prisnim të gjithë! Del horoskopi i 2018-ës dhe këtë herë nga astrologu i facebook-ut!

Mjaft u qurravitët, është koha të ngrini kokat sepse viti 2017-të, sido që ka qenë, po përfundon. Sipas parashikimeve të “Yjeve të Simon”, për vitin 2018-të, astrologu që ka fituar aq shumë lexues në Facebook, viti tjetër do të jetë më serioz dhe premtues. Simone Morandi sapo ka publikuar librin …

Lexo më tepër »

Shkodranja: Si e kapa burrin në Shirokë duke bërë gjënë “më të keqe të mundshme”

Një grua ka zbuluar se i shoqi e tradhëton. Ajo thotë se është shtatzënë dhe e gjithë kjo situatë i shkatërroi familjen dhe jetën. Kjo është historia e rrëfyer: “Mirëmëngjes. Kam dy javë që kam festuar 29-vjetorin. Jetoj në Shkodër bashkë me burrin, djalin 2 vjeç dhe jam 5-muajshe shtatzënë …

Lexo më tepër »