Kuriozitete

Zbulohet se kur tradhëtojnë femrat në një marrëdhënie, djemtë durojnë më tepër…

Shkencëtarët kanë identifikuar një fenomen të çuditshëm, sipas të cilit gratë që janë në një marrëdhënie prej shumë kohësh, kanë më shumë gjasa të mashtrojnë partnerët e tyre. Ata zbuluan se gratë në një marrëdhënie afatgjatë, janë të pritura të tradhtojnë më shumë në vitin e gjashtë dhe të dhjetë …

Lexo më tepër »

Pasi ta lexoni këtë, më asnjëherë nuk do të blini shurup kundër kollit

Kjo recetë natyrale do të bëj mrekulli nëse jeni duke u ballafaquar me koll të vazhdueshëm.Veç kësaj, është zgjidhje shumë më e mirë sesa opsionet farmaceutike të cilat janë të mbushura me kimikale të rënda dhe përbërës të dëmshëm, përfshirë aromatizues të ndryshëm, aditivë etj.Ky ilaç shtëpiak kundër kollit përmban …

Lexo më tepër »

Femrat shqiptare mësyjnë drejt Dubait, çdo vit 7000 të rinj aplikojnë për në Lindjen e Mesme..

Endrra amerikane sigurisht është një mit për shqiptarët, por së fundmi është Lindja e Mesme e cila është kthyer në vendin e preferuar. Por jo për ndërtesat marramendëse, por për të gjetur një punë të mirëpaguar. Sipas drejtuesve të agjencive ndërmjetësuse mes vendit tonë dhe kompanive të huaja numri i …

Lexo më tepër »