ShowBiz

XHENSILA nuse për shtëpi, këngëtarja rrëfen për jetën pas martesës me BESIN

Martesa e Besit dhe Xhensilës ishte një nga dasmat më të bujshme të këtij viti. E pas martesës, Xhensilës i janë shtuar përgjegjësitë në shtëpi e këtij ndryshimi duket se ajo i është përshtatur shumë mirë. Në një intervistë për “Mirage”, Xhensila është shprehur se gjatë kësaj periudhe ka filluar …

Lexo më tepër »