Video

Prekëse: “I dashur babi kur të rritem do më quajnë k**vë dhe për këtë fajtor do jesh ti” /VIDEO

Sipas Organizatës Botërore të Shëndetësisë, një në tre femra përjetojnë dhunë fizike ose seksuale gjatë jetës së tyre. Për të nënvizuar rëndësinë e kësaj situate alarmante, një kompani norvegjeze e quajtur “Care Norway” publikoi një video me titull “#DearDaddy” (I dashur babi). Klipi i shkurtër ka marrë miliona klikime dhe …

Lexo më tepër »

22-vjeçarja ndalohet në aeroport… nuk do ta besoni ku i kishte fshehur 3 kg kokainë

Aeroporti i Bogotas në Kolumbi është përballur me një situatë të pazakontë, duke ditur faktet për drogërat në këtë shtet. Pasi i është bërë skanimi një gruaje nga Hondurasi, si procedurë e rregullt në çdo aeroport të botës, në trupin esaj është dalluar një substancë e dyshimtë. E pabesueshme, por …

Lexo më tepër »

Shoferin e kamionit e zë gjumi, çfarë i ndodhë më pas do ju ngrijë gjakun!(video)

Kjo video tregon momentin e tmerrshëm të asaj çfarë ndodh, pasi shoferin e një kamioni e zë gjumi në timon.Kjo ka ndodhur në autostradën pranë Stratford-upon-Avon, Angli, ku kamioni ka përfshirë disa makina që ndodheshin përpara, për shkak të moskontrollit nga drejtuesi i mjetit.Kjo ka shkaktuar edhe plagosjen e rëndë …

Lexo më tepër »