Eksklusive/Turjan Hyska ja si ironizon këngët e Orindës: “Këtë e ka kot fare, nuk më pëlqen” [VIDEO]

Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë një ndër çiftet e showbiz-it shqiptar më të pëlqyer në vend. Të dy e nisën karrierën e tyre si këngëtare dhe muzika ishte si një trampolinë për të arritur suksesin që kanë sot. I ftuar në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani, Turi …

Lexo më tepër »

Noizy emocionon me gjestin e tij: Madhështore ajo ç’farë bën për këtë familje në nevojë

Mbrëmjen e së mërkurës në emisionin”Opinion” u trajtua një temë delikate siç është ajo e familjeve në vështirësi ekonomike. Persona të shumtë dhanë kontributet e tyre për familjen Biçaku, nga fshati Thanasaj i Lushnjes, e cila jetonte në kushte të mjerueshme dhe përgjatë emisionit u mblodh një shumë e konsiderueshmë …

Lexo më tepër »

Më në fund ajo që prisnim të gjithë! Del horoskopi i 2018-ës dhe këtë herë nga astrologu i facebook-ut!

Mjaft u qurravitët, është koha të ngrini kokat sepse viti 2017-të, sido që ka qenë, po përfundon. Sipas parashikimeve të “Yjeve të Simon”, për vitin 2018-të, astrologu që ka fituar aq shumë lexues në Facebook, viti tjetër do të jetë më serioz dhe premtues. Simone Morandi sapo ka publikuar librin …

Lexo më tepër »

E dhimbshme: Shiko si reagoi Linda kur mori vesh se vëllai i saj ka ndërruar jetë tragjikisht në aksident (FOTO)

Në mëngjesin e ditës së djeshme ka ndodhur një aksident me fatalitet te Parku i Biznesit në Drenas. Viktima e këtij aksidenti është Xhavit Morina, i njohur si vëllai i këngëtares Linda Morina. Lajmin për këtë e ka konfirmuar vetë Linda. “Në mëngjesin e ditës së sotme, në një aksident …

Lexo më tepër »