E rëndë në Librazhd/ 18-vjeçari hidhet nga ura e trenit, policia nuk ka me se të mbulojë trupin (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur disa minuta më parë në qytetin e Librazhdit. Sipas informacioneve paraprake, një 18-vjeçar është hedhur nga ura e Bushtricës. Identiteti i tij nuk është bërë ende me dije, po ashtu edhe motivet që e kanë detyruar të kryejë vetëvrasje. Burime për redaksinë tonë, ende …

Lexo më tepër »

Dikur kishte milionat, sot fle në qiell të hapur – kjo është historia e saj

Marianne Friedman-Foote e kalon shumicën e netëve duke fjetur në ‘Central Park’ në Nju Jork, e mbështjellë me një thes gjumi, një kilometër larg apartamentit 10 milionë dollarësh në Park Avenue, ku edhe u rrit. Friedman-Foote, 63 vjeç, dikur ishte një trashëgimtare e pasur, mbesa e një prej prodhuesve më …

Lexo më tepër »

Sharmante, tërheqëse…Këto janë gratë VIP të milionerëve shqiptar (FOTO)

Ato janë sharmante, tërheqëse, thuajse të përkryera, por njëkohësisht edhe të famshme… Ndonëse kanë një karrierë të suksesshme dhe janë ekonomikisht të pavarura, ato “gjuajnë” milionerë, meshkuj që element të joshjesh kanë edhe pasurinë e tyre. E në fakt, komoditeti dhe luksi janë mjaft tërheqës për çdo njeri, pavarësisht mundësive …

Lexo më tepër »

Tipi i personit që bie në dashuri me secilën shenjë, kjo është cilësia që i bën të tjerët të marrosen pas jush

Çdo shenjë zodiakale ka një tip personi të veçantë me të cilin i përputhen gjërat më shumë. Intv raporton se, 12 shenjat e horoskopit kanë mënyrat e veta se si dashurojnë dhe si duan të dashurohen. Dashi Karriera juaj e pamëshirshme dhe sukseset e mëvonshme janë të mjaftueshme për të …

Lexo më tepër »

Barishtja mrekullibërëse: Gruaja ishte 72 kg të enjten dhe të shtunën pesha e saj u bë 67 kg

Majdanozi është një barishte që e përdorim më së shumti për të përmirësuar shijen e pjatave, por gjithashtu ai përmirëson shëndetin dhe mund të na ofrojë më shumë se kaq. Së pari, është një diuretik i fuqishëm që mund të trajtojë në mënyrë efektive infeksionet e traktit urinar dhe çështjet …

Lexo më tepër »