Receta e vjetër gjermane, që zhbllokon arteriet, ul kolesterolin dhe rrit sistemin tuaj imunitar

Sot do tju tregojmë për një recetë të vjetër gjermane e cila është përdorur për të luftuar sëmundjet si arterioskleroza, niveleve të larta të kolesterolit, ftohjes, gripit, lodhjes dhe infeksioneve të ndryshme. Receta përmban hudhër, xhenxhefil, limon dhe ujë, përbërësit të cilët janë lehtësisht të disponueshëm dhe mund të gjenden …

Lexo më tepër »