XHENSILA nuse për shtëpi, këngëtarja rrëfen për jetën pas martesës me BESIN

Martesa e Besit dhe Xhensilës ishte një nga dasmat më të bujshme të këtij viti. E pas martesës, Xhensilës i janë shtuar përgjegjësitë në shtëpi e këtij ndryshimi duket se ajo i është përshtatur shumë mirë.

Në një intervistë për “Mirage”, Xhensila është shprehur se gjatë kësaj periudhe ka filluar të gatuajë për Besin, gjë që nuk e bënte më përpara.

“Është një përgjegjësi e madhe. Më përpara nuk e merrje guximin të gatuaja ndërsa këto muaj që po qëndroj pak më shumë në shtëpi, kam gatuar gjëra tradicionale. Besoj Besit i kanë shijuar”, u shpreh Xhensila.Xhensila dhe Besi jane duke jetuar nje jete endrrash pas marteses se tyre.

Nje cift kaq i dashur per ne. Jane te mrekullueshem ne cdo aspekt. Mezi presim nje femije prej tyre.